Kilit Değişimi Nasıl Yapılır | Çilingir | Kale Kilit Yetkili Bayii

Kilit Değişimi Nasıl Yapılır

Kilit değişimi nasıl yapılır. Servisimiz itina ile kapılarınızın kilitlerini değiştirmektedir ve eski ve anahtarları kayıp olan kapı kilitlerini yenisi ile değişimini sağlıyoruz. Firmamız her zaman kaliteli kilitler kullanır ve garantili ürünler satmaktadır. Şimdi kaliteli çilingir hizmeti için en iyi fırsatları yakalamak için hemen arayın ve detaylı bilgiyi edinin.

Kilit Değişimi Nasıl Yapılır

Yeni konutunuz için kilit değişim hizmetleri

Yeni konutunuz için kilit değişim hizmetleri

Bizler çilingir ekibi olarak yeni taşındığınız konutun yada konutların eski kilitlerini değiştiriyoruz. Bazı müşterilerimiz değişimi yerine anahtarının çoğaltılmasını isterken bizler asla tavsiye etmiyoruz nedeni ise konutunuzun yapım aşamasında olan süreçte evinizin tadilatı için gelen usta ve daire için gezen satıcı firmalarında yedek anahtarların bulunmasıdır.

Buna nazaran evinizin güvenliği önce sizin tedbir ve önlem almanız geçmektedir. Asla kayıp veya birinde yedeği olan kilidinizi kullanmaya devam etmeyin bu sizin ve evinizin güvenliği için büyük bir problemdir. Çilingir firmamıza 7/24 ulaşım sağlayarak üst düzey ve standart kilit sistemlerini kapınıza monte etmemiz için arayabilirsiniz.

Kapının Arkasında Anahtar Unutmamak İçin Yapılması Gerekenler ?

Kapının Arkasında Anahtar Unutmamak İçin Yapılması Gerekenler

Herkesin başına gelebilecek en mağdur durumlardan birisidir kapıda kalmak ve üzücü bir durum olarak da değerlendirilebilir. Aslında o an için panik yapmanız veya üzgün olmanız gayet doğaldır çünkü acil işiniz olduğunda başınıza böyle bir olay gelse insan tabi ki üzülür ve mağdur olur. Tam o sıra da telaş etmek yerine aklınıza çilingir olarak bizler gelelim ve en güvenilir, hızlı, kaliteli servisimizden sizlere de sunalım.

Mobil çilingir ekibimizle her an her yerde hizmet vermeye hazır konumda beklemekteyiz. Kesinlikle yaptığımız işlerde garantisini vermekte olup asla acemice veya kapınıza zarar verecek bir işlem yapmıyoruz. Usta ve usta yardımcıları tamamen uzman kadrolarından seçilerek eğitimi tamamlandıktan sonra sizler için hizmete sunulmaktadır.

Çilingir Kapıya Zarar Verir Mi ?

Çilingir Kapıya Zarar Verir Mi

Çilingir ustalarımız kapınızı açarken kilit ve silindirden başka hiç bir yere işlem uygulamamaktadır. Aksi taktirde bu işlemler dışında kapınıza çizik yada daha büyük zararlar verildiğinde firmamızın sorumluluğu altında olduğunu hatırlatır ve zararınız giderilir.

Yıllardır meslek aşkı ile sektörümüzde lider olma yolunda çalışmalar yapmaya ve yaptığı çalışmalardan başarı elde eden firmamız daima parmakla gösterilir hale gelmiş durumdadır. Kapı ve kilit ile alakalı tüm sorunları kapınıza zarar dahi vermeden profesyonelce çözümlüyoruz. Şimdi iletişime geçin ve kilit sistemleri ve kapı güçlendirme hizmetlerimizden faydalanın. Aynı zamanda firmamız yangın kapısı emniyet kilidi montajı da yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button